Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Karar zamanı!

Karar zamanı!

Transferde rotasını Serdar Taşçı ve Moussa Sissoko’ya çeviren Trabzonspor’un, iki oyuncunun da kulübünden yanıt beklediği öğrenildi.

Stoper ve orta sahaya birer takviye yaparak transferi noktalamayı hedefleyen Trabzonspor’un Spartak Moskova’dan 30 yaşındaki Serdar Taşçı ve Tottenham’dan 27 yaşındaki Moussa Sissoko transferlerini olumlu sonuçlandırmak istiyor. Trabzonspor’un ili oyuncu için yaptığı görüşmelerin ardından kulüplerinden yanıt beklediği belirtildi.

İKİ OYUNCU DA İSTEKLİ

Spartak Moskova’nın Serdar Taşçı’yı bırakmaya sıcak bakmadığı ancak oyuncunun transferi için yönetimden izin istediği ve bu noktada görüşmelerin devam ettiği kaydedilirken, Sissoko transfer, için de bordo mavililerin Tottenham’a kiralama teklifi yaptığı, iki oyuncunun da transferde istekli oldukları ifade edildi.

BİLET VE KOMBİNELERE İLGİ AZ

Trabzonspor’da 2017-18 sezonuna ait kombinelere ve Atiker Konyaspor ile oynanacak ilk hafta karşılaşmasına ait biletlere beklenen ilgi gösterilmiyor. Şuana kadar yaklaşık 5 bin 700 yeni sezon kombinesi satıldığı, Atiker Konyaspor karşılaşmasına ait biletlere de beklenen seviyede ilgi gösterilmediği kaydedildi. 50’nci yılında şampiyonluğu hedefleyen bordo mavililerde yönetimin taraftar desteğini arkasında görmek istediği ancak satılan kombine sayısından memnun olmadığı kaydedildi.

Haberler