Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hizmet için aday oldu

Hizmet için aday oldu

AK Parti Dernekpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Yaşar Falcı, İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

AK Parti’de kongre süreci başladı, ilçe teşkilatları hareketlenirken aday adayları belli olmaya başladı.

Ak Parti Dernekpazarı İlçe Teşkilat Başkanı Yaşar Falcı, 19 Ağustos’ta başlayacak kongre sürecinde İlçe Başkanlığı için aday olacağını açıkladı.

Hizmet için yola çıktığını belirten Falcı, "Gönül vermiş olduğum partime hizmet yolunda bu yeni dönemde ülkeme ve halkıma daha iyi hizmet edebilme adına ilçe kongresi için partimin de uygun görmesi halinde bayrağı teslim almaya hazırım. İstişare merkezli, hizmet odaklı yeni bir yönetim oluşturup, nüfusu küçük, nüfuzu büyük ilçemize ve de davamıza daha güzel hizmet edebilme adına aday olacağım. Hedefimiz geniş katılımlı, dengeleri koruyan, yerel yönetim ve kamu kurumlarıyla uyumlu, sahada aktif, yorulmamış yıpranmamış, ayrıştırmayan, kucaklayıcı bir yönetim oluşturmaktır. İnşallah davamıza gönül vermiş tüm gönüldaşlarımızın fikirlerini ve dualarını da alarak, Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız ve vekillerimizle hizmet yolunda 2023 hedefine en iyi şekilde ulaşacağız. Bize destek olan, moral veren arayan soran tüm dostlarıma müteşekkirim. 19 Ağustosta başlayacak olan kongrelerimizin tüm insanlığa hayırlar getireceğine inancım tamdır." dedi.

Aydın GELLECİ

Haberler