Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Cumhurbaşkanı ile görüştü

Cumhurbaşkanı ile görüştü

Trabzonspor’un mega transferi Burak Yılmaz, dün Cumhurbaşkanı Erdogan’la görüştü. Görüşmenin hemen ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Burak Yılmaz "Her zaman her yerde desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız'a; Trabzonspor'umuz ve benim için bulundukları başarı dileklerine teşekkür ederim." dedi ve fotoğraf paylaştı.

TRABZONSPOR’UN yeni transferi Burak Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Bugün Medikal Park stadyumunda kendisini 3 yıllığına Trabzonsporlu yapan sözleşmeyi imzalayan Burak Yılmaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgede olması nedeni ile Rize’ye gitti. Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu ile Rize’ye giden Burak Yılmaz Rize-Artvin havalimanını incelemeye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşup bir süre sohbet ettiği öğrenildi. Haberin hemen ardından bir paylaşımda bulunan Burak Yılmaz "Her zaman her yerde desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımıza Trabzonspor'umuz ve benim için bulundukları başarı dileklerine teşekkür ederim." dedi ve fotoğraf paylaştı.

Haberler