Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Başarılı boksörler altınla ödüllendirildi

Başarılı boksörler altınla ödüllendirildi

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Birdal Öztürk, çeşitli organizasyonlarda başarı elde eden boksörleri altınla ödüllendirdi.

Öztürk, Avrupa Genç Bayanlar Boks Şampiyonasında 69 kiloda Avrupa üçüncüsü olan Trabzon Büyükşehir Belediyesporlu boksör Ayşegül Sağır, Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası'nda 43 kiloda Avrupa üçüncülüğü elde eden Abdullah Karpuz ile aynı organizasyonda 59 kiloda Avrupa üçüncüsü olan Burakcan Güçlü'yü makamında kabul etti.

Sporcuların katıldıkları uluslararası ilk turnuvada birer maç kaybederek bronz madalya kazandığını, ileride daha da başarılı olacağına inandığını dile getiren Öztürk, "Herkese söz veriyoruz, bundan sonraki her şampiyonada altın madalya alacağız, bayrağımızı göndere çektireceğiz. Size güvenimiz ve desteğimiz tam, sizi hep zirvede göreceğimize yürekten inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Öztürk, başarılı sporcuları tebrik ederek, birer altın hediye etti.

Ziyarette, Boks İl Temsilcisi Muzaffer Altuntaş, antrenörler Davut Çınarlar, Cahit Süme ve Cengiz Örsel ile diğer ilgililer de yer aldı.

Haberler