Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Emniyet Müdürü ilçeleri geziyor

Emniyet Müdürü ilçeleri geziyor

Vakfıkebir’de ziyaret ve incelemelerde bulunan Trabzon İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Trabzon’un tüm ilçelerinde huzur ve asayiş ortamının sağlanması için yoğun bir şekilde çalışıyor.  Bu kapsamda Vakfıkebir’de giden Trabzon İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta ve Belediye Başkanı Muhammet Balta ile görüştü.

VAKFIKEBİR’DE ziyaret ve incelemelerde bulunan Trabzon İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Trabzon’un tüm ilçelerinde huzur ve asayiş ortamının sağlanması için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Bu kapsamda Vakfıkebir’de giden Trabzon İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Vakfıkebir Kaymakamı Mesut Yakuta ve Belediye Başkanı Muhammet Balta ile görüştü. Vakfıkebir’de yeni yapılacak olan emniyet müdürlüğü binası arsasında da incelemelerde bulunan Müdür Ahmet Hakan Arıkan, Trabzon’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Vakfıkebir ilçesinde de vatandaşların huzuru ve asayişi için tüm önlemlerin alındığını söyledi. Öte yandan emniyet birimlerinin Vakfıkebir’de uyuşturucu ile mücadele ve asayişle ilgili operasyonlarını sıklaştırdığı öğrenildi.

Hasan BAHADIR

Haberler