Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bedensel engellilerin akülü araç sevinci

Bedensel engellilerin akülü araç sevinci

Giresun’da üç  bedensel engelliye akülü araç  bağışlandı. 

" Kafa Yüz ve Rekonstrüktif  Cerrahi Vakfı"  tarafından bağışlanan akülü araçlara kavuşan engellilerin sevinci yüzlerine yansırken, Vakıf Başkanı Dr.Halil İbrahim Özkuş, her bireyin engelli adayı olduğunu belirtti.

Kulakkaya yaylasında düzenlenen etkinliğe  Dereli Kaymakamı  Azizi Oğuz Al,  Dereli Belediye Başkanı  Zeki Şenlikoğlu, ve Yavuzkemal Belediye Başkanı Abdullah Önal katılırken  etkinlikte, önce bedensel engellilere yönelik eğlence düzenlendi  ardından da kendilerine akülü araç bağışlandı.

Etkinlikte söz alan   Kafa Yüz ve Rekonstrüktif  Cerrahi Vakfı Başkanı  Dr Halil İbrahim Özkuş, sosyal sorumlulukları gereği  dernek bağışçıları tarafından temin edilen akülü araçları bağışladıklarını belirterek  “Her şeyden önce her birimizin engelli adayı olduğunu unutmamamız gerekir. Engellilerin engelini ortadan kaldırmak her birimizin görevidir. Bizler de vakıf olarak bağışçılarımızın katkılarıyla temin edilen şimdilik üç akülü aracı ihtiyacı olan engellilerimize teslim ediyoruz. Bu bizim sosyal sorumluluk görevimizdir.  Vakıf aracılığı ile bu tür  talepleri imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz.”dedi.

Dereli Kaymakamı Aziz Oğuz Al ise vakıf yönetimini kutlayan bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından akülü araçlar  Dereli Kaymakamı  Azizi Oğuz Al, Dereli Belediye Başkanı  Zeki Şenlikoğlu, ve Yavuzkemal Belediye Başkanı Abdullah Önal tarafından engellilere teslim edildi.

Haberler