Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
MHP Dernekpazarı’nda Sarı dönemi

MHP Dernekpazarı’nda Sarı dönemi

Dernekpazarı MHP İlçe Kongresi ilçedeki parti binasında yapıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşekkülüne geçildi. Faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu. Raporların okunmasının ardından gidilen seçimde Mustafa Sarı MHP Dernekpazarı İlçe Başkanı olarak seçildi. MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci ve yeni MHP Dernekpazarı İlçe Başkanı Mustafa Sarı da kongre de birer konuşma yaptı. Kongrede konuşma yapan Mustafa Sarı, Trabzon ve Dernekpazarı siyasetine olumlu katkılar yapmak istediğini belirtti. Sarı, milliyetçi iradenin hem genel siyasette hem de yerel siyasette söz sahibi olabilmesinin ortak hedeflerinin olduğunu, bu konuda dava arkadaşlarından ve kamuoyundan destek istediğini ifade etti.

Mustafa Sarı başkanlığında oluşan Dernekpazarı MHP ilçe teşkilatında şu isimler yer aldı: “Mustafa Gür, Murat Şenaslan, Serhat Şenaslan, Hüseyin Sarı, Yunus Becerikli (Asil üyeler), Yakup Atalar, Hakan Şengül, Muhterem Sarı, Salih Kul (Yedek üyeler)

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler