Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhane’nin tek hedefi şampiyonluk

Gümüşhane’nin tek hedefi şampiyonluk

Başkan Büyükbayraktar, “Bu yıl ki bütün hedefimiz direk bir üst lige çıkmak” dedi

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Gümüşhanespor’da Başkan Kaya Büyükbayraktar sezonun ilk haftasında Fatih Karagümrük maçıyla birlikte yeni sezonun startını vereceklerini söyledi. İlk maçlarına deplasmanda çıkacaklarını belirten Büyükbayraktar, “İyi bir şekilde hazırlanıp yeni sezona üç puanla başlayacağız. Önümüzdeki süre zarfında eksiklerimizi giderip güçlü bir Gümüşhanespor ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

Taraftar desteğine bu sezon geçtiğimiz yıllardan daha çok ihtiyaçlarının bulunduğunu ifade eden Başkan Büyükbayraktar, “Taraftarlarımız iyi bir ekip yaptığımızdan emin olabilir. Eksiklerimiz var ama Erzurum kampına gittiğimizde tamamlanacak. İki sezondur zirveyi zorladık ve play-off şansımızı çok iyi kullanamadık. Bu yıl ki bütün hedefimizi direk olarak bir üst lige çıkmak. İnşallah yeni sezonda bu büyük hedefimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Haberler