Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da berkan sevinci

Giresun’da berkan sevinci

Başarılı oyuncu yeni sezonda da Çotanaklar’a hizmet etmeye devam edecek

Giresunspor formasını üst süte beş sezon giyen sağ bek Berkan Yıldırım, yeni sezonda da Çotanaklar’a hizmet etmeye devam edecek. Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın geçen sezonun devre arasında Onur ve Hüsamettin ile birlikte sözleşmesini uzatmasını istediği isim olan tecrübeli sağ bek buna yanaşmamış ve bu sezonun transfer döneminde de sözleşme yenilemeyince ipler kopmuştu.

Savunmanın sağı için son üç sezonda farklı kulüpler ile şampiyonluk sevinci yaşayan Caner Arıcı’yı renklerine katan Çotanaklar, bu isme alternatif olarak ise Adana Demirspor’dan Serkan Yanık’ı almıştı. Serkan’ın Giresunspor macerasının kısa sürmesinin ardından yeniden sağ bek arayışlarına başlayan Çotanaklar, Berkan ile bu kez anlaşmaya vardı.  Başkan Bozbağ’a ‘evet’ yanıtını veren oyuncunun takımının Kızılcahamam kampına katıldığı belirtildi.

Haberler