Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bakan Bak, Rize’ye geliyor

Bakan Bak, Rize’ye geliyor

GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bazı ziyaret ve programlara katılmak üzere bugün Rize'ye gelecek. Bakan olduktan sonra Rize'ye ilk kez gelecek olan Bakan Bak, ilk olarak saat 10.30'da kentte görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelecek. 

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bakan olarak ilk kez memleketi Rize'ye gelecek. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bazı ziyaret ve programlara katılmak üzere bugün Rize'ye gelecek. Bakan olduktan sonra Rize'ye ilk kez gelecek olan Bakan Bak, ilk olarak saat 10.30'da kentte görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelecek. Bakan Bak, Derepazarı'ndaki Yalı Restorandaki kahvaltının ardından cuma namazını eda edecek ve daha sonra 13.15'te Rize Valiliğine ziyarette bulunacak. 14.00'te Rize Belediyesine ziyaret gerçekleştirecek olan Bakan Bak, 14.45'te ise AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret edecek. Bak, 17.30'da ise Ardeşen ilçesinde düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası’na katılacak. Geceyi memleketi Rize'de geçirecek olan Bakan Bak, yarın Yeni Şehir Kapalı Spor Salonunda saat 11.00'de düzenlenecek icazet merasimine katılacak. 14.00'te Rize Gençlik Merkezinde gençlerle ve sporcularla bulaşacak olan Bakan Bak, burada brifing ve sohbet programına katılacak. Bak, saat 16.00'da ise Rize Ticaret Borsasında kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

Haberler