Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
50.yılın çileği sissoko!

50.yılın çileği sissoko!

Serdar ve Burak’tan sonra Usta, ünlü yıldız için yoğun mesai yapacak

Trabzon’un çileği Sissoko. Bordo-mavililer, transferini bitirdikleri Burak Yılmaz ve Serdar Taşçı’nın imzası için gün sayarken, Başkan Muharrem Usta’nın sadece Sissoko transferine yoğunlaşacağı belirtildi. Usta’nın 50.yıl için Burak kadar önem verdiği Sissoko transferini Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da çok istediği, ünlü yıldız ile Yusuf Yazıcı’ya birlikte görev vereceği belirtildi. Usta’nın Serdar ve Burak transferlerini resmen bitirdikten sonra gelecek hafta başında İngiltere’ye gideceği belirtildi.

Sissoko’nun Tottenham’ın oynadığı hazırlık maçlarında kadroda yer almamasının kiralık gönderilmesi yönündeki kararı ortaya koyarken, Trabzon-spor’un transfer için yoğun girişimde bulunduğu öğrenildi.  İngiliz ekibi, Everton, W.Bromwich’in ciddi teklif yaptığı Sissoko’yu Trabzon-spor’a verip vermeme konusunda kararsız kalırken, oyuncunun yoğun baskısı Usta’nın Ada çıkarmasıyla sıkıntıların aşılıp en büyük bombanın patlatılması amaçlanıyor.

Haberler