Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor beklemede

Giresunspor beklemede

Kazancıoğlu, “Transferde Süper Lig takımlarının kamp çalışmalarını tamamlamalarını bekliyoruz” dedi

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, transferde Süper Lig takımlarının kamp çalışmalarını tamamlamalarını beklediklerini ifade etti. Kazancıoğlu; “Kafamızda bazı isimler var. Son günlerde sessiz kalmış gibi gözükse de özellikle yerli oyuncu konusunda çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Ancak her şey bizim elimizde olmadığı için ister istemez süreç uzuyor. Süper Lig takımlarının bırakacağı oyunculardan kadromuza katacağımız isimler olacak” şeklinde konuştu.

Hedeflerinin Giresun’da yapacakları çalışmalara kadar bazı oyunculara imza attırmak olduğunu kaydeden Asbaşkan Kazancıoğlu; “Üst lig takımlarında şuanda kampta olan futbolcuların peşindeyiz. Hocalarının onlar için vereceği kararı beklemekteyiz. Bu futbolculara imza attırdığımızda antrenmanlı oldukları için takıma hemen adapte olmaları konusunda sıkıntı olmayacağı düşündeyiz. Tek sıkıntı uyum olur. İnşallah kısa bir süre içerisinde transferlerimizi netleştireceğiz” dedi.

Haberler