Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Burak Yılmaz geri gelmemeli!

Burak Yılmaz geri gelmemeli!

Tekelioğlu, “Kaçarak gitti. Bu yaşta dönüşü yanlış olur” dedi

NEDEN GİTTİ?

Trabzonspor’un eski Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Burak Yılmaz’ın geri dönmemesi gerektiğini savundu. Kadırga TV’ye bağlanan Tekelioğlu, “Burak Yılmaz Trabzonspor efsanesi değildir. Trabzonspor’da sadece gol kralı olmuştur. Madem fedakarlık yapacaktı neden gitti? Şimdi dönmek istiyormuş. Konuşulan rakamlar da verilecek paralar değil. 35 yaşına kadar sözleşme imzalanacak bir oyuncuya verilecek rakamlar çok fazla. Böyle transfer çok büyük hata olur” diye konuştu. 

GÜZEL SÖZLER AMA..

“Son 3-4 gündür bana göre doğru olan, bu yönetimin de başlarken vermesi gerektiği mesajları son 1 hafta içerisinde verildiğini düşünüyorum” diyen Tekelioğlu, Trabzonspor’un ekonomisini düşünerek hareket etmesi gerektiğini ifade ederek, “Şuanda başkan bu yönde mesaj veriyor ama yine 1-2 transfer yapılır ve şampiyonluk için yola çıkılır, sonrasında hüsran ile ekonomik çöküntü yaşanır” dedi. Tekelioğlu, “32 yaşındaki Burak’ı alıp 23 yaşındaki Yusuf Erdoğan’ı göndermek çok yanlış” dedi.

Tekelioğlu’ndan Usta’ya cevap:

‘1461 Trabzon’uversinler’ derken..!

Başkan Muharrem Usta’nın 1461 Trabzon’un kendisine verilmesi için yaptığı, ‘Sadi hocaya 1461’i vermeyiz, isterse başka takım alalım” sözlerine ise Tekelioğlu, “Bu aslında ironiydi. Benim amacım 1461 Trabzonspor’un futbolcu üretmesini sağlarken, kendi yağıyla da kavrulmasını temin etmekti. Yoksa Trabzonspor’dan kulüp almayı istemek olmaz. 1461 Trabzon’un sevk idaresini, ekonomisini yapıp futbolcu yetiştirmek için bu öneriyi getirdim. Şuanda bu yönde başka kulüpte bakıyorum” dedi.

Haberler