Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor süper olacak

Giresunspor süper olacak

Özkul, “ Geçen sezon Yeni Malatyaspor, Sivasspor ve Göztepe’nin başardığını bu dönem biz de başarabiliriz” dedi

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, yeni sezonun bitiminde Süper Ligi takımı olmak istediklerini dile getirdi. Geçen sezonki kadroyu büyük oranda koruduklarını ve iskelet kadronun üzerine takviyeler yaptıklarını kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “Geçen sezon az gol yememize rağmen gol yollarında sıkıntı yaşıyorduk. Ofansif bölgesi çok zengin bir takım olduk. Belki o bölgeye bir takviye daha yapabiliriz. Yeni sezonda çok gollü maçlar izlettireceğimizi ümit ediyoruz” dedi.

2017-2018’de  hedeflerinin ilk iki olacağını kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “Bunun için de ilk haftadan son ana kadar istikrarlı bir gidişatımızın olması gerekiyor. Geçen sezon Yeni Malatyaspor, Sivasspor ve Göztepe’nin başardığını bu dönem biz de başarabiliriz. Şampiyonluğu sadece bizim istememizde olmuyor. Tüm şehrin istemesi gerekiyor. Geçen seneki gibi iki-üç bin taraftara değil, dolu tribünlere oynamak istiyoruz. İnşallah güzel bir sezon geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Ali AKTEN

Haberler