Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 Trabzon’da işler yolunda

1461 Trabzon’da işler yolunda

Erdem, “Futbolcularının antrenmanlardaki performansından oldukça memnunum” dedi 

1461 Trabzon Teknik Direktörü İlker Erdem, futbolcularının antrenmanlardaki performanslarından oldukça memnun olduklarını söyledi . Günde çift antrenman yaptıklarını belirten Erdem, “Her antrenmanımız olumlu geçiyor. Düşüncelerimizi oyuncularımıza uygulatmaya çalışıyoruz. Erzurum kampı öncesinde fizik olarak daha üst seviyeye çıkmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Takımda arkadaşlık, birlik ve beraberlik çok iyi. Buda antrenmanlara olumlu bir şekilde yansıyor" dedi.

Erdem, “Futbolcularımızın bu istek ve arzusunun lige yansımasını bekliyoruz. Takım olarak bu sezon ligde başarılı olacağımıza inanıyorum.  Antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında çok çalışan formayı alacaktır. Bizim için kişilerin önemi yok. Önemli olan Trabzonspor'dur. Bizim amacımız bu büyük camiaya yetenekli oyuncular kazandırabilmektir” dedi. Transfer konusuna da değinen Erdem, "En doğru isimleri bulursak, bünyemize katmayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Resim altı: 1461 Trabzon, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde günde yaptığı çift antrenmanla sürdürüyor

Haberler