Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sosa Trabzon’a doğru

Sosa Trabzon’a doğru

Junuzovic transferi zora girince Trabzon rotasını diğer yıldıza çevirdi

Trabzonspor çok yönlü ’10 numara’ için ilk hedefi olan W.Bremen’in Avusturyalı yıldızı Junuzovic transferinden sonuç alamaması üzerine Milan’ın Arjantinli yıldızı Jose Sosa için girişimlerini hızlandırdığı belirtildi. Milan ile Kucka için yapılan görüşmelerde Sosa için de ön temas kuran Başkan Muharrem Usta’nın “Siz oyuncu ile anlaşırsanız, bonservis sorun olmaz” yanıtı almıştı. Junuzovic’in olmaması üzerine Usta, Milan ile temas kurup anlaşıp, Sosa ile görüşmelere başladı.

Trabzonspor’un yıllık 3.5 milyon EURO isteyen Sosa’ya 2 milyon EURO’nun yanında bonservis bedelinin cüzi olması nedeniyle 1 milyon EURO da imza parası teklif ettiği belirtildi. Sosa’nın transfere sıcak baktığı ve Beşiktaş’tan sonra yeniden Türkiye’ye dönme kararı konusunda yönetimden 2-3 gün süre istediği belirtildi. Junuzovic ile yine de bağlantısını kesmeyen Trabzon, ’10 numara’ için gündeminde Hamburg’un Alman yıldızı Aaron Hunt’un da olduğu belirtildi.

Haberler