Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
MHP Beşikdüzü’nde Yaylı dönemi

MHP Beşikdüzü’nde Yaylı dönemi

MHP Beşikdüzü yeni başkanını seçti

Haziran ayında vefat eden MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Kazım Zıp'tan boşalan ilçe başkanlığı görevine Ümit Yaylı getirildi. MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci’nin olumlu raporu sonrası merhum başkan Kazım Zıp ile aynı yönetim içinde bulunan Ümit Yaylı, MHP Beşikdüzü İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Başkanlığa getirilmesinin ardından konuşan MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Ümit Yaylı, “Öncelikli olarak Kazım Zıp başkanımızın vefatından dolayı tarafıma sunulan görevden memnuniyet duydum. Cenabı Allah, tekrar tekrar Kazım Başkanıma rahmet eyletsin. Ailesine ve sevenlerine bir kez daha sabır diliyorum” dedi.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Merhum başkan Kazım Zıp’ın ardından Beşikdüzü MHP İlçe Başkanlığına getirilen Ümit Yaylı, sorumluluk bilincinde olduklarını, Beşikdüzü’nün sorunlarına çözüm üretmek için MHP ilçe teşkilatıyla her türlü zorluğun üstesinden geleceklerinin inancında olduklarını söyledi. Yaylı, konuşmasının devamında “Ülkücü hareketimizin her neferinden talebim bizlere biraz sabır göstermesi ve güvenmesidir. İnancımız ve bildiğimiz şudur ki: yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Allah’ın izniyle bu işi başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler