Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da gündem transfer

Giresun’da gündem transfer

Yeşil-beyazlılarda yönetim kurulu kadroyu şekillendirebilmek için yoğun bir çalışma temposu içerisinde

Başkan Yardımcısı Özkul, “Zamanımız var gibi gözükse de oyuncuların bir an önce takıma uyum sağlamaları için transferleri bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Hedefimiz ikinci etap kampına tam kadro başlamak” dedi

Seneye hedefini Süper Lig olarak belirleyen Giresunspor’da yönetim kurulu kadroyu şekillendirebilmek için yoğun bir çalışma temposu içerisinde.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ ve Yardımcısı İbrahim Özkul, Kızılcahamam kampında  teknik adam Metin Diyadin’den takımın son durumu hakkında bilgiler alırken, transfer konusunda da görüş alışverişinde bulundu. Başkan Yardımcısı Özkul; “İyi bir takım oluşturma gayretleri içerisindeyiz. Hocamızla da görüştük ve O’nun talepleri doğrultusunda kadromuzu güçlendirebilmek adına çalışmalar yapıyoruz. Her an imza haberi olabilir” dedi.

Altı yabancının üçünü ofansif oyunculardan yana kullanmak istediklerini ancak yerli kaleci konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Yerli kaleci bulamıyoruz, bu nedenle ofansif olarak düşündüğümüz üç yabancı transferinden birini kaleye yapmak zorunda kalabiliriz. İki yerli stoper, biri yabancı olmak üzere iki forvet ve bir de her iki kanatta görev yapabilecek oyuncu alacağız. Zamanımız var gibi gözükse de oyuncuların bir an önce takıma uyum sağlamaları için bu transferleri bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Hedefimiz ikinci etap kampına tam kadro başlamak” dedi.

Ali AKTEN

Haberler