Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Güzel günler yaşayacağız

Güzel günler yaşayacağız

Gümüşhanespor Başkanı Kaya Büyükbayraktar, yeni sezon öncesi iddialı açıklamalar yaptı

Geçtiğimiz sezondan ders çıkaracaklarını belirten Büyükbayraktar, “Kaliteli bir takım yaratacağız. Şampiyonluğa giderken bir taraftan da taraftarımıza keyif vereceğiz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşırız” dedi

İkinci Lig ekiplerinden Gümüşhanespor’da yeni sezona umut dolu gözlerle bakılıyor. Kırmızı-beyazlı ekibin Başkanı Kaya Büyükbayraktar, yeni sezon öncesi iddialı açıklamalar yaparken taraftarla da umut dolu mesajlar yolladı. Yeni sezon öncesinde teknik direktör sorununu çözdüklerini belirten Büyükbayraktar, “Şimdi iç ve dış transfer çalışmalarımıza başlayacağız. İç transferi Pazar gününe kadar bitirmek istiyoruz. Ardından hızlı bir şekilde dış transfer çalışmalarımıza hız vereceğiz. Biran önce takımımızı kuracağız” diye konuştu.

Büyükbayraktar, “Teknik direktör Levent Eriş ile bir değerlendirme yapacağız. Eksi ve artı yönlerimizi belirleyeceğiz. Ligde son iki sezonki başarımız bize bakışların olumlu bir şekilde değişmesini sağladı. Levent hoca gibi değerli bir teknik adam ile anlaştık. Yine bize gelmek isteyen çok oyuncu var. Wederson ve Tita ile de anlaşmak üzereyiz. Şuanda bu oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. Bu oyuncularla hocamızda iletişim halinde. Takıma gelmeleri durumunda büyük güç katacaklardır” dedi.

Başarılı olma adına daha dikkatli olacaklarını ifade eden Büyükbayraktar sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçtiğimiz sezondan gerekli dersi çıkardık. Aynı hataları yeni sezonda da yapmamak için özen göstereceğiz. Lig uzun bir maraton. Kaliteli bir takım yaratacağız. Şampiyonluğa giderken bir taraftan da taraftarımıza keyif vereceğiz. Olmazsa olmaz değerlerimiz var. O doğrultu da hareket edeceğiz. İyi bir yarışmacı takım yaratacağız. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşırız. Güzel günler yaşayacağız”

Yeni sezon hazırlıklarına Salı ya da Çarşamba günü start vereceklerini de kaydeden Büyükbayraktar sözlerini şöyle noktaladı: Yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerimizde yapacağı çalışmayla başlayacağız. İkinci etap kamp çalışmalarını gerçekleştirmek için 2 Ağustos’da Erzurum’a gideceğiz. İyi bir hazırlık dönemi geçirmek istiyoruz. Özellikle yeni hocamız Levent Eriş’e güvenimiz tam. Onun teknik patronluğunda takımımız başarılı bir sezon geçirecektir.”

Haberler