Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Güvenlik kamerası hırsızı ele verdi

Güvenlik kamerası hırsızı ele verdi

Giresun merkez ve ilçelerinde çeşitli hırsızlık olaylarına karışan M.E. isimli şahıs Tirebolu ilçesinde jandarmanın düzenlediği operasyonla kıskıvrak yakalandı. 

Giresun merkez ve ilçelerinde çeşitli hırsızlık olaylarına karışan şahıs, Tirebolu ilçesinde jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla kıskıvrak yakalandı. 

Edinilen bilgilere göre, Giresun merkez ve ilçelerinde meydana gelen çeşitli hırsızlık olayları sonucu Jandarma ekipleri titiz bir çalışma başlattı. Hırsızın yakalanması için en ince ayrıntıya kadar araştıran ekipler hırsızın girdiği bir caminin güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı. Görüntülerden şahsın kimliğini tespit eden ekipler daha sonra şüphelinin Tirebolu ilçesinde olduğu bilgisine ulaştı. Tirebolu İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı asayiş birimleri yaptığı çalışma sonucu M.E. isimli şüpheli düzenlenen operasyonla kıskıvrak suçüstü yakaladı. Jandarmadaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haberler