Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun atan ve tutan arıyor

Giresun atan ve tutan arıyor

Asbaşkan Kazancıoğlu, “Kısa bir süre içerisinde forvet ve kaleci transferinde mutlu sona ulaşmak istiyoruz” dedi

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, kısa bir süre içerisinde forvet ve kaleci transferinde mutlu sona ulaşmak istediklerini dile getirdi. Süper Lig takımlarının kadro yapılanmasını yakın takibe aldıklarını ve bunun yanı sıra yabancı arayışlarını da sürdürdüklerini ifade eden Kazancıoğlu; “Başkanımızın açıkladığı Fransız golcü Dale başta olmak üzere birçok yabancı forvet ile temastayız. Bunun yanı sıra iki yerli stoper, bir sağ kenar, bir kaleci ve bir de yerli forvet alacağız” dedi. Transferde önceliği kale ve forvete verdiklerini dile getiren Kazancıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dünyanın her yerinden futbolcu araştırıyoruz. Teklif götürdüklerimiz var.  İkinci etap kampına kadar bazı isimlere imza attıracağımıza inanıyoruz. Özellikle kalede ve ön bölgede sıkıntı yaşamak istemiyoruz. Kaleci yerli de olabilir yabancı da.  Yerli olarak bir –iki isim var gündemimizde ancak anlaşamazsak o zaman mecburiyetten yabancı kaleci alacağız. Hedefimiz oyuncuları bir an önce kadroya katarak takımla çalışmalara başlamalarını sağlamak.”     

Ali AKTEN

Haberler