Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 Trabzon sahaya indi

1461 Trabzon sahaya indi

Yeni sezon öncesi ilk çalışmasını dün akşam kendi tesislerinde gerçekleştirdi

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden 1461 Trabzon 2017 – 2018 sezon hazırlıkları için startı verdi. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde başlayan yeni sezon hazırlık çalışmaları Teknik Direktörümüz İlker Erdem gözetiminde gerçekleşti. Takıma yeni katılan oyuncular da antrenmanda yer aldı. Öte yandan antrenmanı Başkan Osman Aynacı ve yönetim kurulu üyeleri de izledi. 1461 Trabzon bu akşam saatlerinde yapacağı çalışmayla yeni sezon hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek.

Bölgesel Amatör Lig’de geçtiğimiz sezon şampiyonluk ipini göğüsleyerek bir yıl aradan sonra yeniden atını 3. Lig’e yazdıran Arsinspor dün 2017-2018 sezonunun ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ulaş Ulusan nezaretinde kendi tesislerindeki ilk çalışmasını yapan sarı-siyahlılar gelecek sezon ligde savaşan ve mücadele eden bir ekip görüntüsü vermek istiyor. İyi bir sezon geçirmek istediklerini belirten Ulusan, “Amacımız Arsinspor’a yakışır bir sezon geçirmektir” ifadelerini kullandı.

Haberler