Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da transfer bitmez

Giresun’da transfer bitmez

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren, “Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi

Giresunspor Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren, transfer çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü kaydederek ; “Bizde transfer hiçbir zaman bitmez” dedi.

Altı ya da yedi transfer daha yapmayı planladıklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Eren; “Geniş, alternatifli bir kadroya sahip olmak istiyoruz. Önceliğimiz forvet ve kaleciden yana. Sonrasında iki stoper ve bir de kanat oyuncusu alacağız. Transfer dönemi resmen bitene kadar Giresunspor’da transfer bitmez” şeklinde konuştu.

Transferde nokta atışlar yapmak istediklerini kaydeden Asbaşkan Eren; “İlk 11’de direkt oynayabilecek isimler arıyoruz. Görüşme halinde olduğumuz isimler var. Birkaç güne kalmaz büyük oranda kadromuz şekillenir. Yeni sezonda Çotanaklar’ın keyifle izleyeceği, şampiyonluğa koşan bir takımımız olacak.  Yönetim olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah meyvelerini lig başladığında toplayacağız ve Giresun halkını sevince boğacağız” ifadelerini kullandı.

Haberler