Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pazar sahaya iniyor

Pazar sahaya iniyor

Mavi-beyazlılar yeni sezon hazırlıklarına bugün kendi tesislerinde başlıyor

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Pazarspor’da mesai başlıyor…Mavi-beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarına bugün başlıyor. İç ve dış transfer çalışmalarını devam ettiren Pazarspor bugün teknik direktör Selahattin Dinçel nezaretinde ilk çalışmasını yapacağı öğrenildi. 10 gün kendi tesislerinde çalışacak olan Pazarspor, ikinci etap hazırlıklarını Nevşehir’de yapacak.  Mavi-beyazlılar 7-19 Ağustos tarihleri arasında yapacağı 3. etap içinde etüt çalışmalarını devam ettiriyor.

Bu arada Pazarspor’da dün oyuncu seçmesi yapıldı. Kulüp tesislerinde yapılan futbolcu seçmelerine büyük ilgi gösterildi. Bu seçmeler sonunda beğenilen oyuncu olursa A takım kadrosuna dahil edilecek. Mavi-beyazlılar’da bu seçmeye katılacak oyuncularla ilgili kararı teknik heyet verecek. Ayrıca transfer çalışmalarının sürdüğü Pazarspor’da bazı oyuncularla el sıkışıldığı öğrenildi. Büyük bir aksilik yaşanmadığı taktirde bu oyuncularla birkaç gün içerisinde sözleşme imzalanacağı bilgisine ulaşıldı.

Haberler