Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
  Arsinspor’da çifte imza

  Arsinspor’da çifte imza

Transfer çalışmalarını sürdüren sarı-siyahlılar, Trabzonspor’dan Salih Can Deniz ve Mesut Yaylı’yı renklerine kattı

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Arsinspor, transferde bombaları patlatmaya devam ediyor… Sarı-siyahlılar yeni sezon öncesinde takviye yapma çalışmalarını sürdürüyor. Arsinspor son olarak Trabzonspor’dan Salih Can Deniz ve Mesut Yaylı ile üç yıllık sözleşme imzalarken törende Başkan Yardımcısı Serkan Canbakkal hazır bulundu. Canbakkal, bu sezon  genç ve dinamik bir ekip kurmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Canbakkal, “İzleyenlere güzel bir Arsinspor izlettirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Transfer çalışmalarımız devam edecektir. Görüştüğümüz isimler var. En kısa zamanda imzaları atacağız” dedi. Arsinspor’un yeni transferleri Salih Can Deniz ve Mesut Yaylı ise Arsinspor ile anlaşmaktar ötürü sevinçli olduklarını dile getirerek, “Yeni takımımız ile başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bize inananların güvenini boşa çıkarmayacağız” dediler.

Haberler