Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bekâroğlu ölçüyü hepten kaçırdı

Bekâroğlu ölçüyü hepten kaçırdı

CUMHURİYET Halk Partisi İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Trabzonsporlulara ağır sözler söyledi. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Trabzonsporluları, Cumhuriyet Halk Partililerce, AK Partililere söylenilen ‘Aktrol’ tabiriyle nitelendiren vekil, sosyal medyada büyük tepki aldı. Rize- Trabzon münakaşasında kendisine Trabzonsporluların küfür ettiği için böyle bir açıklama gereği duyduğu anlaşılan Bekaroğlu, bir milletvekiline yakışmayan tarzda konuştu. Bekaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Bakın Trabzonsporlular, Komşularım; Aktroller gibisiniz, ne bu küfür hakaret... ayıp, size yakışmıyor...” sözlerini kullanmıştı.

YATIŞTIRMAK YERİNE

Trabzon- Rize arasında Rizespor’un küme düşmesinin ardından başlayan polemik de olayları yatıştırması gereken bir isim olan ve aslen Rizeli olan CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, yaptığı açıklamalarla halkı galeyana getiriyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin milletvekiline yakışmayan üslupta açıklamalarda bulunan Bekaroğlu, Trabzonsporluların tepkisiyle karşılaşıyor.   

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler