Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’un sezonu olacak

Giresunspor’un sezonu olacak

Yeşil-beyazlıların Asbaşkanı Sacid Ali Eren, 2017-2018’in kendilerinin sezonu olacağını ifade etti

Giresunspor’un Asbaşkanı Sacid Ali Eren, 2017-2018’in kendilerinin sezonu olacağını ifade etti. Asbaşkan Eren; “Her takım gibi biz de yeni sezona iddialı hazırlanıyoruz. Şampiyonluk için her şey mevcut. Borcumuz yok, arkamızda muhteşem bir taraftar desteği var, tesisleşme konusunda çok güzel adımlar atıyoruz. Bizim tek eksiğimiz Süper Lig takımı olamamak. İnşallah 2017-2018 sezonu sona erdiğinde camiamızın 40 yılı aşkın süredir beklediği o kupayı Giresun’a getireceğiz ve üst lig takımlarından biri de biz olacağız” diye konuştu. 

Ligin geçen seneye göre daha zorlu geçeceğini ifade eden Asbaşkan Eren; “TFF 1. Lig her zaman zor geçmiştir. Bu ligde her takımın hangi haftada olursa olsun bir iddiası olmuştur. Bu sene biraz daha zor geçecek diye düşünüyoruz. Çünkü takımlar geçen yıla göre daha iyi kadrolar kuruyor. Tabi zorluk derecesi bizim gözümüzü korkutmuyor. Buna göre kadro planlamamızı yapıyoruz. Gül bahçesi bile dikenlerle dolu. Önümüzde zorlu engeller olacak elbette ancak bunların üstesinden gelerek Giresun halkını sokağa dökecek sevinci yaşattıracağız” şeklinde konuştu.

Haberler