Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pazar’da imza şov

Pazar’da imza şov

Dış transferde kaleci Salih Şenbaş, ön libero Altan Aksoy ve forvet arkası Turgay An ile sözleşme imzaladılar

Pazarspor, gücüne güç katmaya devam ediyor. Yeni sezon öncesinde güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarını devam ettiren mavi-beyazlılar, dış transferde üç ismi renklerine bağladı. Pazarspor teknik direktör Selahattin Dinçel’in verdiği rapor doğrultusunda çalışmalarını sürdürürken kaleci Salih Şenbaş, ön libero Altan Aksoy ve forvet arkası Turgay An ile sözleşme imzaladı. 1986 doğumlu kaleci Salih Şenbaş son olarak Düzcespor forması giyerken 2. Lig’de 36, 3. Lig’de ise 192 maçta görev yaptı.

1989 doğumlu ön libero Altan Aksoy ise Göztepe formasıyla profesyonel olurken son olarak Kozan Belediye’ye mücadele etti. 1987 doğumlu forvet arkası Turgay An ise son olarak Adıyaman 1954 Spor takımında görev aldı. Yeni takımlarının başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Pazarspor’un yeni transferleri, “Pazarspor’u büyük hedefleri olduğu için tercih ettik. İnşallah el ele vererek Pazarspor’u hak ettiği yere getireceğiz” dediler.

Haberler