Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor süper lig’e çıkacak

Giresunspor süper lig’e çıkacak

Teknik Direktör Metin Diyadin,  “Yeni sezonda Süper Lig’e çıkacak takımlardan biri biz olacağız” dedi   

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin yeni sezonda Süper Lige çıkacak takımlardan birinin kendilerinin olacağını söyledi. Bundan sonraki süreçte renklere dahil edilecek yabancıları forvet ve kanat olarak düşündüğünü ifade eden Diyadin, “Futbolun meyvesi skordur. Ne kadar iyi oynarsanız oynayın skor üretemedikten sonra bir anlamı kalmıyor. Bu nedenle  hedefe oynayan takımların skor üretmede bir adım önde olması gerekiyor. Dolayısıyla transferlerimizi hedeflerimize uyacak şekilde planlıyoruz” dedi.

Giresunspor’un son yıllarda büyük bir ivme kazandığını ve çıtanın her sene yükseldiğini ifade eden Diyadin; “Basamakları tek tek çıkan bir kulüpte görev yapıyoruz. Önce borçlarını temizleyen, ardından her geçen sezon daha iyi bir grafik çizen bir kulübüz.  Ben de bu yörenin çocuğuyum ve Giresunspor’un 40 yılı aşkın bir süredir Süper Lig’e hasret olduğunu biliyorum. Transferleri kısa sürede yapabilirsek hazır bir takım görüntüsü çizmiş oluruz. Bazı eksik bölgelerimiz var ancak bazı bölgelerde de diğer takımlara göre daha avantajlıyız. Yeni sezonda Giresunspor’u Süper Lige çıkartmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haberler