Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
  Pazarspor saldırıyor

  Pazarspor saldırıyor

İlk etap kampına kadar 4-5 futbolcuyla sözleşme imzalamayı hedefliyor

Yeni yönetimini ve yeni hocası belli olan Pazarspor’da tüm gözler transfere çevrildi. Mavi-beyazlılar, 10 Temmuz’da başlayacak ilk etap kamp çalışmalarına kadar en az 4 ya da 5 oyuncu ile sözleşme imzalamayı hedefliyor. Pazarspor Basın Sözcüsü Rıfat Uluşahin, iyi transferler yaparak kadrolarını güçlendirmek istediklerini söyledi. Pazartesi gününden itibaren kamp çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Uluşahin,  sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dolayısı ile teknik ekibimiz ve mevcutta hazırda bulunan oyuncularımızla çalışmalarımıza başlayacağız. Dış transferde komitemiz çok yoğun çalışıyor.  İlk etapta pazarda başlayacağımız kampımıza 4-5 oyuncu katmak için yoğunlaştık. Bu konuda görüşmeler devam etmekte. İnşallah pazartesi günü başlayacağımız kampımıza yeni oyuncularımızı katacağız. Amacımız yeni sezona güçlü bir Pazarspor olarak girmektir.”

Haberler