Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şiran’a çıkarma yaptılar

Şiran’a çıkarma yaptılar

AK Parti Milletvekili Hasan Karal,  Şiran’ın güzelliklerinden olan Tomara Şelalesi ve Evliya Çelebi Seyrangâhı’na hayran kaldı

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, çalışmalarına ve komşu il ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Karal, geçtiğimiz günlerde Gümüşhane'nin Şiran ilçesine ziyaret etti. Şiran Kaymakamı Murat Özdemir ve Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak’ın davetlisi olarak Şiran’a giden Karal, Şiran’ın güzelliklerinden olan Tomara Şelalesi ve Evliya Çelebi Seyrangâhını çok beğendiğini söyledi.

Gümüşhane ziyaretine AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ın yanı sıra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Eski AK Parti Rize İl Başkanı Yılmaz Katmer ve başkan yardımcıları, Eski AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Yusuf Özgün de katıldı. Şiran’ı çok beğendiğini belirten Karal, “Bugün bazı dostlarımızla Gümüşhane'nin Şiran ilçesindeyiz. Şiran'da hemşehrimiz olan Kaymakam Murat Özdemir'in davetlisiyiz. Şiran ziyaretimize İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkanı’mız değerli abim Atilla Aydıner de iştirak etti. Ayrıca değerli yol arkadaşlarımız Yılmaz Katmer, Yakup Samangül, Hasan Ayyıldız, Savaş Tabak, Murat Artan ve Bahattin Karali de refakat ettiler.” şeklinde konuştu.

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şiran’ımızın güzelliklerinden olan Tomara Şelalesi ve Evliya Çelebi Seyrangahında kaymakamımız Murat Özdemir ile birlikte misafirlerimizi ağırladık. Hem Milletvekilimiz olsun hem Bayrampaşa Belediye Başkanımız olsun hem de il dışından gelen diğer misafirlerimiz Tomara Şelalesi’ni, Seyrangâhı ve ilçemizi çok beğendiklerini ifade ettiler. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Filiz YILDIRIM

Haberler