Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Başsavcı Çevik hedefte

Başsavcı Çevik hedefte

SÖZCÜ Gazetesi, hedefine bu sefer Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik’i koydu.

BAŞSAVCIYI HEDEF GÖSTERDİLER

Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili paylaşımlarda bulunduğu için Sözcü Gazetesi tarafından hedef gösterildi. Gazete, Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcı Çevik’i,  “’Erdoğan’ın Fedaileri’ isimli facebook sayfasını ve İslamcı Mehmet Okuyan’ın videolarını paylaşıyor” diye suçladı. Gümüşhane’de olduğu gibi tüm yurtta gazeteye yaptıkları haberle ilgili olarak tepki yağdı.

 İSTANBUL’DAKİ SAVCIDA HEDEFTE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'Adalet Yürüyüşü’ne destek veren Sözcü Gazetesi, İstanbul’daki bir savcıyı da hedef yaptı. Anadolu Cumhuriyet Savcısı Nihat Demir’i ‘sosyal medya hesaplarından skandal paylaşımlar yapıyor’ diye duyurdu. Savcı Demir Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak, “Daha fazla hiç bir tehdit bizi birbirimize kenetlenmekten yıldıramaz. Allah yar ve yardımcın olsun” ifadelerini yazmış. Gazete, birliktelik mesajı veren savcıyı hedefe koyarak kendine yakışanı yapmış. 

Enis YILDIRIM

Haberler