Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Diyadin golcü istiyor

Diyadin golcü istiyor

Giresunspor’da genç çalıştırıcı yönetim kurulundan kadronun ofansif anlamda zenginleştirilmesi için talepte bulundu

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, yönetim kurulundan kadronun ofansif anlamda zenginleştirilmesi için talepte bulundu. Özgür Can’ın Gaziantep Futbol Kulübü’ne gitmesi, Jones ve Isaac’ın da yeni sezon kadrosunda düşünülmemesi üzerine forvetsiz kalan yeşil-beyazlılarda tecrübeli teknik adam Metin Diyadin’in yönetimden’ ofansif hattımız çok zayıf, oraya oyuncular almalıyız’ isteğinde bulunduğu öğrenildi.  Yönetim kurulunun bu talep üzerine çalışmalarını hızlandırdığı edinilen bilgiler arasında.

Genç teknik adamın ikinci etap kampına kadar golcü transferinin gerçekleşmesini istediği edinilen bilgiler arasında yer alırken, ayrıca her iki kanata da takviye yapılmasını istediği öne sürüldü. Sinan Özkan ve Dmytro Korkishko’nun alternatiflerinin bulunmaması,  Volkan’ın ise sakatlığından dolayı ilk yarıda forma giyemeyecek olması nedeniyle hem sol, hem de sağ kanata takviye yapılacak. Çotanaklar’ın kanatlara da yabancı isimler düşündüğü edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Haberler