Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Güçlü Pazar geliyor

Güçlü Pazar geliyor

Balta, “Yeni sezonda sürekli hedefi kovalayan bir takım olacağız” dedi

3. Lig ekiplerinden Pazarspor’da takım sorumlusu Hasan Balta, yeni sezonda iddialı, yarışmacı göze hoş gelen futbol oynayan ve sürekli hedefi kovalayan bir takım olacaklarını söyledi. bir süreden beri devam eden teknik direktör sorununu çözüme kavuşturduklarını ifade eden Balta, “Önce Tuğrul Metin ile anlaştık ancak ailevi nedenleri ve birazda yasal süreçlerden dolayı, o transferden karşılıklı vaz geçtik. Akabinde devam eden hoca arayışlarımıza Selahattin Dinel ve ekibi ile anlaştık. Hocamız genç akademisyen ve idealleri olan bir hoca. Hocamız ile beraber hedefleri olan bir takım yaratacağımıza inanıyorum” dedi.

Balta, “Hocamız ile anlaşmadan önce iç transferde sözleşmeleri devam eden ya da bitmiş kendi bünyemizde yetişen sekiz genç kıymetli oyuncumuzla yeniden anlaştık. Bunun dışında sözleşmeleri devam eden ama konum itibarı ile başka şehirde yaşayan geçen yıl da takımımızın bünyesinde olan, dört sporcumuz daha var. Bunlarla da görüşmelerimizi yaptık. İç transfer anlamında elimizde 12 oyuncu var. Yapacağımız kamp çalışmalarında kendi alt yapımızı da değerlendireceğiz. Kendi yapımızdan da genç yetenekli oyuncuları katmaya çalışacağız. Sayı olarak ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. Bu kararı da hocamız ile beraber vereceğiz” dedi.

Balta, “Rizespor’un 3. Lig’e kiraya vereceği oyuncuların listesi üzerinde çalışıp oradan da birkaç oyuncuyu bünyemize katmayı düşünüyoruz. Tüm bunlardan sonra bizim 17 civarında oyuncumuzun olacağını planlıyoruz. Dış transferde de ağırlıklı olarak hocamızın listesinden de birkaç oyuncu ile görüşmelerimiz başladı. Temaslarımız devam ediyor. 24-25 oyuncuya ulaştığımız anda da takımı oluşturmuş olacağız.  Sezon başı hazırlıklarının 1. bölümüne 10 Temmuzda 10 günlük kendi tesislerimizde başlayacağız. 2. etap kamp çalışmaları için Nevşehir’i, 7-19 Ağustos tarihleri arasında yapacağımız 3. etap içinde etüt çalışmalarımız devam ediyor. Pazarspor’un hedefi kovalayan arzulu istekli bir takım kuracağından kimsenin endişesi olmasın. Güçlü Pazar geliyor” dedi.

Haberler