Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 zevk verecek

1461 zevk verecek

Erdem, “10 Temmuz’da iyi bir kadro ile birlikte çalışmalara başlayacağız” dedi

Geçtiğimiz sezon 2. Lig’de tutunamayan ve bu yıl 3. Lig’de mücadele edecek olan 1461 Trabzon, önüne umut dolu gözlerle bakıyor…Bordo-mavili ekibin Teknik Direktörü İlker Erdem ellerindeki mevcut kadrodan iyi bir ekip üretmeye çalıştıklarını söyledi. U19 ve U21 takımızdan ve geçen yılki elimizde kalan mevcut oyuncu kadrolarından bir takım oluşturacaklarını belirten Erdem, “Bunu yaparken misyonumuza uygun hareket ediyoruz” dedi.

Erdem, “Bu işleyişle birlikte pilot takım hüviyetinde seyir zevki yüksek takım bütünlüğü içinde iyi bir ekip yaratmak istiyoruz. Birinci misyonumuz oyuncu yetiştirmek. Tabii ki sportif olarakta en iyisini yapmak istiyoruz. Alt yapı sorumlusu İhsan Derelioğlu hocamızla birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz. 10 Temmuz’da iyi bir kadro ile birlikte çalışmalara başlayacağız. İyi bir sezon geçireceğimize inancımız tam” ifadelerini kullandı. 

Haberler