Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Arsinspor çok titiz

Arsinspor çok titiz

Ulasan, “Kaliteli oyuncu almaya özen gösteriyoruz” dedi

Arsinspor Teknik Direktörü Ulaş Ulusan, kaliteli oyuncu almaya özen gösterdiklerini söyledi. 3. Lig’in zorluğuna dikkat çeken Ulasan, “Bu ligde mücadele etmek gerçekten çok zor. Eğer halkalardan biri eksik olursa ligde işiniz oldukça zorlaşıyor. Bizde 3. Ligdeki ilk sezonumuzda sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalmamak için en iyi kadroyu oluşturmak için uğraş veriyoruz” dedi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini de ifade eden Ulasan, “Eksikliğini hissettiğimiz mevkilere doğru oyuncu transferleri gerçekleştirmek istiyoruz. Bazı oyuncularla görüşmelerimiz olumlu geçiyor. Anlaşmaya vardığımızda bu oyuncularla sözleşme imzalayacağız” dedi. Yeni sezon hazırlıklarına 10 Temmuz’da başlayacaklarını da kaydeden genç çalıştırıcı, “Sıkı bir hazırlık dönemi geçirmek istiyoruz. Amacamız form düzeyi yüksek olarak olarak sezona başlangıç yapmaktır” ifadelerini kullandı.

Haberler