Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pazar’ın sigortası attı

Pazar’ın sigortası attı

Tuğrul Metin çift sigorta istedi, yönetim olmaz dedi. Metin, anlaşmadan caydı

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Pazarspor’la daha önce prensipte anlaşan ancak daha sonra ailevi nedenlerden dolayı yapılan anlaşmadan cayan Teknik Direktör Tuğrul Metin’in sözleşme imzalamamasındaki nedenin farklı olduğu ortaya çıktı. Teknik Direktör Tuğrul Metin’in akademisyenlik görevi yürüttüğü hem Pazarspor’dan hem de görev aldığı yerden sigortasının devam etmesini talep ettiği iddia edildi.

Bu tutum karşısında Pazarspor’un Metin’den görev yaptığı yerden bir yıl izin almasını talep ettiği aksi hâlde diğer türlü davranışın etik olmayacağını belirttiği öğrenildi. Pazarspor’un bu tutumunun ardından düşünmek için süre isteyen  ve Pazar’dan ayrılan Tuğrul Metin’in, daha sonra Pazarsporlu yöneticileri arayarak devam etmek istemediğini belirttiği öğrenildi. Öte yandan yeni hoca arayışlarına giren Pazarspor’da yeni teknik direktörün 2-3 gün içinde açıklanması bekleniyor.

Haberler