Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gözümüz yollarda kaldı!

Gözümüz yollarda kaldı!

Trabzonspor en büyük sıkıntıyı gol yollarında yaşıyor ama forvet transferinden ses yok

Yeni sezon öncesinde özellikle savunma ve orta saha transferlerine ağırlık veren Trabzonspor’da forvet belirsizliği sürüyor. Geçen sezon gol yollarında büyük sıkıntı çeken ve 50. yılda şampiyonluk hedefleyen bordo-mavililerin forvet mevkii için golcü almaması taraftarların canını sıkıyor. Daha önce Burak Yılmaz, Soldado, Bony, Bacca gibi yıldızların gündeme geldiği bordo-mavililerde, 11 milyon Euro’luk transfer bütçesinin bu transferi zora soktuğu öğrenildi.

Yıldız forvet için sponsor arayan bordo-mavililerin, sponsor bulamaması halinde ise bu bölgeye yapılacak transferi rafa kaldırabileceği dile getirildi. Daha önce satılmayacağı açıklanan Rodallega ile önümüzdeki sezonda devam etmek isteyen Trabzonspor’un yeni forvet transferindeki umudu ise Senegalli N’Doye’u satabilmek. Aksi halde bordo-mavililerin forvet transferinde sıkıntı yaşayacağı belirtildi.

Haberler