Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Diyadin mi Karaman mı?

Diyadin mi Karaman mı?

Giresunspor’da teknik direktörlük için Metin Diyadin ile Ünal Karaman’ın isimleri ön plana çıktı

Giresunspor’un yeni teknik adamı ya Metin Diyadin ya da Ünal Karaman olacak. Başkan Mustafa Temel Bozbağ, tesislerde basının karşısına geçti ve teknik adam sorununun bu akşama kadar çözüme kavuşacağını söyledi. Başkan Bozbağ; “ Herkes Giresunspor’un hocasını merak ediyor. Ben de merak ediyorum. Medyaya yansıyan teknik adamlarla görüşmelerimiz devam ediyor. Gücümüz ne ise o doğrultuda bu memleketi temsil eden teknik direktörü Giresunspor’un başına geçireceğiz. Yarın akşama kadar (Cuma akşamı) kadar Giresunspor’un teknik adamı belli olur. Konuştuğumuz bütün hocalar Türk Futbolu’na ciddi katkılar sunan isimlerdir. Şuanda Giresunspor’a yönetim kurulu olarak yakın gördüğümüz isimler Ünal Karaman ve Metin Diyadin’dir ve istişareler devam etmektedir” dedi.

Bozbağ sözlerine şu şekilde devam etti: “Yönetim kurulu olarak bugüne kadar hep doğru işler yaptık.  Giresunspor’a çok değerli hocalar getirdik. Sivasspor; Osman Hoca ile başladı, sonrasında Mesut Bakkal Hoca geldi ancak şampiyonluğu görmek Samet Aybaba ‘ya nasip oldu. Eskişehirspor Türkiye’de kariyeri en yüksek teknik adamlardan biri Mustafa Denizli ile şampiyon olamadı. Taraftarımız  bazı şeyleri çok farklı isteyebiliyor. Taraftar her zaman en iyisini ister. Giresunspor bugüne kadar hep kariyer yapmış, bu memleketin şartlarını kabul etmiş teknik adamları getirdi. Ünal Hoca’ya ne kadar seviyedeysek Metin Hoca’ya da aynı seviyedeyiz.  Her ikisiyle de görüşmelerimiz devam edecek. Şuanki ihtimal ikisi de yüzde 50. İkisinden biri Giresunspor’un teknik adamı olacak.”

Ali AKTEN

Haberler