Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Medel de gelecek!

Medel de gelecek!

İnter’in Şilili yıldızı için de gözünü kararttı. 3 milyon EURO’ya kadar çıktı

PAZARLIK SÜRÜYOR

Trabzon’un Kucka ile birlikte İtalya çıkarmasındaki ana hedefi İnter’in Şilili stoperi Gary Medel’in transferinde de son aşamaya gelindi. İnter ile sözleşmesi 2018’de bitecek olan Medel’in satışına onay verdiği 8 milyon EURO’dan kapıyı açtıktan sonra rakamı 5 milyon EURO’ya kadar çektiği ifade edildi. Başkan Muharrem Usta’nın Serdar Taşçı’daki gelişmeleri de takip ederken, bu yönde Medel için İnter’e 3 milyon EURO’luk son teklifini yaptığı ifade edildi.

TRABZON BİR ADIM ÖNDE

Medel konusunda eski kulübü Boca Juniors’un da çok ısrarcı olduğu ancak Trabzonspor’un teklifi ettiği rakamları vermeyi istemediği belirtilirken, bu nedenle bordo-mavililer transferde bir adım önde. Trabzonspor’un Kucka ve Medel için 7-8 milyon EURO’luk bir bonservis bedeli düşündüğü, bu nedenle Başkan Usta’nın transfer harekatında pazarlıklarını yoğun şekilde yapmasının transferin biraz daha uzamasına neden olduğu ifade edildi.

Haberler