Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’da gündem hoca

Giresunspor’da gündem hoca

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul, “Çok kısa bir sürede yeni teknik adamımızı belirlemek istiyoruz” dedi

Giresunspor’da gündem hoca. Yeni sezon hazırlıklarına hafta sonu başlayacak olan Yeşil-beyazlılarda yönetim kurulu, yeni teknik adamı kısa sürede belirlemek istiyor.

Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Hoca konusunda çalışmalarımız bugünden itibaren hız kazanacak. Hedefimiz hafta sonuna kadar yeni hocamızı belirlemek. Hata yapmak istemiyoruz.  Bugüne kadar görüştüğümüz, teklif götürdüğümüz hocalar vardı. Hafta sonuna kadar bu sorunu çözüme kavuşturmuş oluruz” dedi. İç transferde bazı oyunculara teklif götürmediklerini kaydeden Özkul sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hocamız belli olmadan o oyuncu arkadaşlarımızla görüşme yapmayalım istedik. Yeni teknik patronumuzu belirlediğimizde iç transferde sözleşmesi biten oyuncuların listesini vereceğiz. İçlerinde kalmasını isteyeceği futbolcular olursa da onları görüşmeye davet edeceğiz. Dış transferde çalışmalar devam etmekte. Yine iç transferde olduğu gibi dış transferde hocanın alınmasını isteyeceği oyuncular olacaktır. Giresunspor taraftarı rahat olsun. Hedefe varacak bir kadro oluşturacağız.”  

Ali AKTEN

Haberler