Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pazar Metin’e emanet

Pazar Metin’e emanet

Mavi-beyazlılar, bir süreden beri devam eden teknik direktör sorununu çözüme kavuşturdu

3. Lig ekiplerinden Pazarspor 2017-2018 sezonu için yeni teknik ekibi ile yapılan görüşmelerin ardından anlaşmaya vardı. Olağan genel kurulun ardından yeni yönetim görev dağılımı ile beraber ara vermeden sürdürdüğü yeni sezon yapılanma çalışmalarında ilk olarak iç transferi halletti. Ardından da bir süredir devam eden teknik direktör çalışmalarına anlaşmaya vardığı yeni hocası ile noktayı koydu. Yeni sezonda Pazarspor teknik direktörlüğünü Tuğrul Metin ve ekibi yapacak.

UEFA PRO lisanslı Tuğrul Metin'in yardımcılığını Azmi İnanıcı, kondisyonerliğini İbrahim Etem Karataş, kaleci antrenörlüğünü Hayrettin Öz, maç izleme ve analizliğini ise Murat Yılmaz yapacak. Beş kişilik ekibi ile çalışacak olan Tuğrul Metin sırası ile Antalyaspor A.Ş, Tire 1922 spor, Sancaktepe Belediyespor, Orhangazi spor ve Kemerspor takımlarında görev almıştı. Pazarspor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Tuğrul Metin, her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Metin, “Sezon sonunda bir üst lige çıkan bir ekibin başında olmak istiyorum. Köklü bir kulübe geldim. Yıllardır profesyonel liglerde büyük işler yapan Pazarspor’u hak ettiği yerlerde görmek için bizde taşın altına elimiz koyup, yönetimimiz ile beraber çalışacağız. Ekip olarak bu zor görevi başaracağımıza inanıyoruz. Hem Pazarspor’a hem bize güzel bir sezon diliyorum” dedi.

Haberler