Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor yeniden harekâta başlıyor

Giresunspor yeniden harekâta başlıyor

Bozbağ: “Şu anda kadromuzun üçte birini belirledik. İç transferde de anlaştıklarımız olacak”

Yeşil-beyazlıların Başkanı Bozbağ, “Biz transfer döneminde kimi alalım diye düşünmüyoruz. Sezon içerisinde takip ediyoruz, ettiriyoruz ve transfer dönemi geldiğinde o isimleri renklerimize katmaya çalışıyoruz.  Aldığımız ve alacağımız oyuncuların hepsi bildiğimiz isimler”


KADRONUN ÜÇTE BİRİ HAZIR
Bayram öncesinde transferde hareketli günler geçiren Giresunspor’da taarruza yeniden başlanılıyor. Başkan Mustafa Temel Bozbağ ve arkadaşları bugünden itibaren çalışmalarına kaldıkları yerden başlayacaklar. Başkan Bozbağ, “Şu anda kadromuzun üçte birini belirledik. İç transferde yeniden anlaştıklarımız olacak ve renklerimize dâhil edeceğimiz oyuncuları da belirleyeceğiz. Bildiğiniz gibi bayram nedeniyle çalışmalarımıza kısa bir süreliğine ara vermiştik. Bugünden itibaren yeniden başlayacağız” dedi.

İNCE ELEYİP, SIK DOKUYORUZ
Transferde ince eleyip sık dokuduklarını kaydeden Başkan Bozbağ, “Şahsen benim ömrüm futbolun içerisinde geçti. Yönetici arkadaşlarımın da öyle. Biz transfer döneminde kimi alalım diye düşünmüyoruz. Sezon içerisinde takip ediyoruz, ettiriyoruz ve transfer dönemi geldiğinde o isimleri renklerimize katmaya çalışıyoruz.  Aldığımız ve alacağımız oyuncuların hepsi bildiğimiz isimler. Sıkıntı yok. Hepsi başarılı olacaklar. İnce eleyip sık dokuyoruz. İnşallah her şey istediğimiz gibi olacak” şeklinde konuştu.

Haberler