Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Meydan’da Soylu izdihamı

Meydan’da Soylu izdihamı

AK Parti’nin Meydan Parkı’ndaki bayramlaşma törenine binlerce vatandaş katıldı

AK PARTİ Trabzon İl Başkanlığı tarafından Meydan Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma programında adeta izdiham yaşandı. Çok sayıda vatandaş İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bayramlaşabilmek, ona derdini anlatabilmek için birbiriyle yarıştı. Sadece Trabzon değil komşu iller Gümüşhane ve Rize’den vatandaşlar da Bakan Soylu’yla görüşebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Daha önce Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan program değiştirilerek Trabzon Meydan Parkı’nda halk ile birlikte gerçekleştirildi.

ADALET ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Trabzon İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Trabzon Meydan Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma programına binlerce insan katıldı. Çok sayıda vatandaş İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bayramlaşabilmek, ona derdini anlatabilmek için birbiriyle yarıştı. Daha önce Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan program değiştirilerek Trabzon Meydan Parkı’nda halk ile birlikte gerçekleştirildi.

SOYLU’YA SEVGİ SELİ

Binlerce insan Trabzon Meydan Parkı’nda AK Parti tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Başta Trabzon olmak üzere komşu iller olan Gümüşhane ve Rize’den gelen vatandaşlar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Ramazan Bayramı dileklerini iletebilmek için birbirleriyle yarıştılar. Uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, evlerinde yazdıkları mektupları Bakan Soylu’ya verdi. Vatandaşların gözlerinde okunan mutluluk Bakan Soylu’ya da yansıdı. Binlerce insanın bayramını kutlayan, saatlerce ayakta kalan Bakan Soylu, hiç yorulmadan güler yüzle vatandaşların tüm dertlerini dinleyerek vatandaşların sevgisini bir kez daha kazandı. Trabzon Meydan Parkı’nda düzenlenen AK Parti bayramlaşma programına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Ayşe Sula Köseoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile Trabzon’un ilçelerinde görevli belediye başkanlarıyla binlerce insan katıldı.

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler