Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bizi izlemeye devam edin

Bizi izlemeye devam edin

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, transferde bombaları patlamaya devam edeceklerinin sinyallerini verdi

Giresunspor’un Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, kulübü başarıya taşıyacak oyuncuları kadrolarına katmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Bozbağ; “Planlı, programlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bakın bugün TFF Birinci Lig kulüplerine. Hepsinin borcu ama az ama çok artıyor. Bizde ise düşüyor.  Tüm çabamız 50 yıllık çınarın, Giresunlular’ın sevdasının ayakta durabilmesi. Bu takımın Süper Lige çıkmasını herkes gibi ben de çok istiyorum. Şunu herkes bilsin ki biz yolumuza böyle devam ettiğimiz sürece o günler çok uzakta olmayacak” şeklinde konuştu.

Başkan Bozbağ transfer konusunda ise şunları söyledi:  “Bu bizim yönetimimizin üst üste altıncı sezonu. Dolayısıyla Giresunlular bizim nasıl hamleler yapacağımızı çok iyi biliyor. Biz buraya isimsiz oyuncu getirebiliriz. Ancak ne kadar kaliteli isimler aldığımız zamanla ortaya çıkıyor.  Bugüne kadar yaptığımız transferlerin hepsi Giresunsporumuz’un şartlarına göre oldu, bundan sonra da öyle olacak. Giresunlu rahat olsun, endişelenmesin. Bizi izlemeye devam etsin. Belki isimsiz olacaklar ama Giresunspor formasını giydiklerinde kahraman olacak transfer yapmaya devam edeceğiz.”

Ali AKTEN

Haberler