Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İstanbul’a 1 milyon kişiyle girme hedefi!

İstanbul’a 1 milyon kişiyle girme hedefi!

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, kendisinin de nöbetleşe katıldığı adalet yürüyüşünü değerlendirdi. Bektaşoğlu, “İnşallah İstanbul’a 1 milyon kişiyle gireceğiz. Haklıyız ve kazanacağız.” dedi.

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, kendisinin de katıldığı Adalet Yürüyüşü'nü değerlendirdi. Bektaşoğlu “CHP’ye yakışan bir düzen ve disiplin içinde, bizim de dönüşümlü olarak, nöbetleşe katıldığımız yürüyüşümüz toplumun her kesiminden gelen yoğun bir ilgiyle sürüyor. Halkın barışçıl, demokratik, şiddet içermeyen eylemlerde birleşerek haklı taleplerini dile getirmelerinden korkuyorlar. Hep bir ağızdan koro halinde bağırıyorlar. Ama bizi yıldıramayacaklar. Bu kutlu yürüyüşümüz sürecek. Onlara rağmen bu kervan yürüyecek. İstanbul’a inşallah 1 milyon kişiyle gireceğiz. Haklıyız ve mutlaka kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Haberler