Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Seri Katil Trabzon’da

Seri Katil Trabzon’da

ORDU’DA, gasp iddiasıyla yakalanarak tutuklanan ve 13 kişinin ölümüyle bağlantısı olduğu öne sürülen Mehmet Ali Çayıroğlu (44), tutuklu bulunduğu Ünye Kapalı Cezaevinden güvenlik gerekçesiyle Trabzon Bahçecik Cezaevine nakledildi. Seri katil şüphelisi Çayıroğlu ile birlikte 2 kişi daha tutuklandı.

Ordu’da tutuklanan ‘seri katil şüphelisi’ Trabzon’a nakledildi

Ünye Cezaevinden

Trabzon Cezaevine

Gözaltında Sorgulandı

Bağlantıları Ortaya Çıktı

ORDU’NUN Akkuş ilçesinde şarküteri işleten Çayıroğlu, 2 kişinin gece yarısı gasp edilmesiyle ilgili yakalanıp gözaltına alındıktan sonra ayrıntılı sorgulandı. Çayıroğlu’nun, Ordu ve Samsun'daki 13 kişinin şüpheli ölümüyle bağlantısı olduğu tespit edilince tutuklandı. Çayıroğlu'nun, ilk cinayeti 10 Şubat'ta işlediği iddia edildi.

ORDU’DA, gasp iddiasıyla yakalanarak tutuklanan ve 13 kişinin ölümüyle bağlantısı olduğu öne sürülen Mehmet Ali Çayıroğlu (44), tutuklu bulunduğu Ünye Kapalı Cezaevinden güvenlik gerekçesiyle Trabzon Bahçecik Cezaevine nakledildi. Seri katil şüphelisi Çayıroğlu ile birlikte 2 kişi daha tutuklandı. Ordu'nun Akkuş ilçesinde, şarküteri işletmecisi Mehmet Ali Çayıroğlu, 2 kişinin gece yarısı gasp edilmesiyle ilgili yakalanıp gözaltına alındı. Çayıroğlu, Ordu ve Samsun'daki 13 kişinin şüpheli ölümüyle bağlantısı olduğu tespit edilince tutuklandı. Cezaevinden 19 Ocak'ta çıktığı belirtilen Çayıroğlu'nun, ilk cinayeti 10 Şubat'ta işlediği iddia edildi. Hırsızlık olaylarından sabıkası bulunan Çayıroğlu'nun gözaltına alınan ortağı Mustafa T. ile dini nikâhla birlikte olduğu S.Ö. de tutuklandı. Tutuklu sayısı 3'e çıkarken, Çayıroğlu'na yardım eden başka kişiler olup olmadığının da araştırıldığı belirtildi. Ünye Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Mehmet Ali Çayıroğlu, güvenlik nedeniyle Trabzon Bahçecik Cezaevine nakledildi. 13 kişinin ölümüyle bağlantısı olduğu iddia edilen Çayıroğlu'nun suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Akkuş ilçesine bağlı Dağyolu Mahallesi'nde öldürülen Şeker Köseoğlu'nun evinden çalınan av tüfeği ve ahırından çalınan buzağının, Mehmet Ali Çayıroğlu'nun evi ile ahırında bulunması sonucu ilk bağlantının kurulduğu cinayetle ilgili araştırma genişletildi. Akkuş Cumhuriyet Başsavcılığı ve jandarmanın kurduğu özel ekip; Ordu, Samsun ve Tokat'ta son 1 yıldaki faili meçhul cinayetler, ev ve ahır yangınları ile hayvan hırsızlıklarını araştırmaya başladı. Mehmet Ali Çayıroğlu'nun evinde, ahırında ve iş yerinde ele geçirilen eşyalara el koyuldu. Bunlardan bazılarının hırsızlık sonucu elde edildiği saptandı. Mağdurların savcılığa giderek eşyalarını teyit ettiği, bunun üzerine de Mehmet Ali Çayıroğlu'nun bağlantısı olduğu olaylarla eşleşme sağlandığı öğrenildi.

Haberler