Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gerçekler söylenmiyor

Gerçekler söylenmiyor

Burak Yılmaz'dan 'ihtar' açıklaması

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, bordo-mavili kulübe çektiği ihtar ve TFF'ye başvurması sonrasında yaşananlarla ilgili açıklamada bulundu.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, konunun para ile alakalı olmadığını söyledi.

Burak Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, alacaklarını gerekçe göstererek bordo-mavili kulübe çektiği ihtar ve Türkiye Futbol Federasyonuna başvurması sonrasında yaşanan tartışmaları hayretle takip ettiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor. Para ile alakalı bir durum olsa geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen sene değil Federasyon’a başvurmak tek kelime para konuşmadım ve kulüp içinde neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister, saygılar sunarım."

Burak’a taraftar desteği

Trabzonspor'da günün en çok konuşulan ismi olan Burak Yılmaz'a taraftarlar destek oldu.

Trabzonspor yönetiminin resmi siteden açıklama yaparak hem tepki gösterdiği hem de sözleşme detaylarını tek tek açıkladığı Burak Yılmaz, bu açıklamaya cevap vererek "Mesele para değil" şeklinde açıklama yaptı. Bu gelişmeler üzerine dün taraftara açık olarak gerçekleştirilen antrenmana taraftarlar adeta akın etti. Takımı destekleyen taraftarlar Burak Yılmaz'a özel olarak tezahüratlarda bulundu. Milli golcü de taraftarlara giderek selam verdi.

Haberler