Bunjaki mi Buruk mu?

Teknik direktör konusunun masaya yatırıldığı toplantıda iki isim gündeme geldi


Süper Lig’e kötü bir başlangıç yapan ve son olarak hüsranla sonuçlanan Antalyaspor maçının ardından İbrahim Üzülmez ile yollarını ayıran Ç.Rizespor’da teknik direktör görüşmeleri devam ediyor. Birçok ismin gündeme geldiği yeşil-mavililerde yönetim kurulu Başkan Hasan Kemal Yardımcı’nın başkanlığında bir toplantı yaptı. Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda teknik direktör konusu masaya yatırıldı. Yöneticilerin tek tek görüşlerini belirtiği toplantıda daha fazla vakit kaybedilmeden teknik direktör sorunun bir an önce çözülmesi kararlaştırıldı.

Toplantıyla birlikte yeniden harekete geçen yeşil-mavililerde ibre yeniden Kosovalı teknik adam Albert Bunjaki ve Okan Buruk’a döndü. Rizespor’da Buruk’un yanı sıra Bunjaki’nin ismi telaffuz edilirken camianın önde gelen isimlerinin devreye sokularak bu isimlerle tekrar görüşüleceği bildirildi. Yeşil-mavililerde Başkan H. Kemal Yardımcı, yöneticiler Adnan Er ve Ali Haydar Er’in pazartesi günü İstanbul’a gidip hem sponsor desteği için iş adamları ile hem de teknik direktör adayları ile görüşme yapacak.

Alihan TELATAR

Bunjaki hazır kıta
Rizespor’un Teknik Direktör adayları arasında ismi geçen Albert Bunjaki’n,n Rizespor’un kendisine gelen teklifi olumlu karşıladığı ve deneyimli ismin özellikle Kosovalı oyuncular Vedat Muric ve Samir Ujkani’den dolayı Rizespor’a sıcak baktığı öğrenildi. Kosova milli takımında da daha önce görev yapan tecrübeli teknik direktörün, teknik ekibini dahi hazırlamaya başladığı belirtildi. Buruk ile tekrar görüşecek olan Rizespor’un genç teknik adamın ücretinde indirime gitmemesi halinde tüm okları Bunjaki’ye çevireceği ifade edildi.

Haberler