Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’un gözü üç puanda

Giresunspor’un gözü üç puanda

Asbaşkan Mehmet Kazancıoğlu, “Afyonspor engelini kayıpsız aşmayı başaracağıma inanıyorum” dedi

Giresunspor’un Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, taraftarlarının önünde oynayacakları maçta Afyonspor engelini kayıpsız aşmayı başaracaklarına inandıklarını söyledi. Asbaşkan Kazancıoğlu, “İki takım adına da önemli ve zor bir karşılaşma olacak. Ancak avantajlı taraf biziz. Taraftarımızın önünde oynayacağız ve bu avantajımızı en iyi şekilde değerlendirerek sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz. Tüm taraftarlarımızı Afjet Afyonspor ile oynayacağımız karşılaşmaya bekliyoruz” dedi.

Peş peşe oynayacakları dört lig maçının ardından yeniden yarışa milli maçlar dolayısıyla yeniden ara verileceğini anımsatan Kazancıoğlu, “Sahamızda Afyonspor ve Adanaspor, deplasmanda ise Altay ve Boluspor ile yapacağımız karşılaşmaların ardından ligde yeniden ara olacak. Hedefimiz bu karşılaşmalardan da iyi sonuçlar alarak ligin üst sıralarında kendimize yer bulabilmek. İki puan ortalamasını tutturabilirsek bunun bizi nerelere götüreceğini söylememe gerek bile yok. Maç maç bakacağız ve hedeflediğimiz puan ortalamasını tutturmaya çalışacağız” dedi.

Ali AKTEN

Haberler